Merakla beklenen gün geldi ve Apple yeni telefonlarını tanıttı


 

Apple Eylül Etkinliği, Apple kullanıcılarının olduğu kadar, kullanıcısı olmayanın da merakla beklediği etkinliktir. Apple her zaman yeni telefonunu bir önceki ile karşılaştırarak detaylandırır ve "Şimdiye Kadarki En İyi iPhone'u" tanıtır. Bugün de canlı bloglama ile sizlere aktardık, Apple yeni telefonları iPhone 11iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'i tanıttı.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max, 3. kamerası ile sosyal medyada hicivle yoğrulsa da bu etkinlikte oldukça dikkat çeken bir detay vardı. Roma rakamlarından vazgeçen Apple, ürün gamında ilgili ismi sahiplenen ürünü ilk defa tamamen değiştirdi. Daha detaylandırmak gerekirse yıllarca biz iPhone'un yeni numarasını ve yeni numara ile devam eden S serisini gördük. Her biri, bir önceki cihazın gelişmiş versiyonuydu. En kolay tabirle iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s diye devam eden seride Apple zaman zaman daha uygun modelli ürünleri de serilerine ekledi: örnek vermek gerekirse iPhone 5c ve geçtiğimiz yıl iPhone Xs serisi ile gelen iPhone Xr. Ama hiçbir zaman bu modeller ana ürün sayısını sahiplenmedi.

Bugünse bambaşka bir ürün serisi ile Apple karşımızda. Normalde iPhone Xs'in devamı olarak iPhone 11'i bekleyen kullanıcılar, iPhone Xr'ın devam nesliyle karşı karşıyalar. Kullanıcılardaki yeni ürün gamı algısını değiştirmek isteyen Apple'ın bu yönde şüphesiz ki itici gücü düşen iPhone satışları. Bunca yıldır yarattığı bilinçle birlikte kullanıcılar, iPhone Xr'ın yeni modelini değil iPhone Xs'in yeni modelini iPhone 11 olarak bekliyorlardı ama iPhone 11 artık Apple'ın daha uygun fiyatla sunduğu telefonların serisi.

12.09.2019

HAKKIMIZDA

ÜYELİK İŞLEMLERİ

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

 SOSYAL MEDYADA BİZ      

Hakkımızda                                  Yeni Üyelik                       Nasıl ürün alırım ?                          Garanti ve Destek                  Facebook
İletişim Bilgilerimiz                 Üye Girişi                            Teslimat süreci ve Kargolama             Ödeme Yöntemleri       Twitter
Banka Hesaplarımız Sepetim Kargolanan ürün bana ulaşmadı                Aradığınız Ürünleri Bulma       Instagram
Bizden Haberler                              Bayi olmak istiyorum Aldığım ürünü iade etmek istiyorum Site Güvenliği                                        
    Ürün Videoları Neden kalitelisatis.com'u tercih etmeliyim ?        Youtube
         
 

         PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.