Merakla beklenen gün geldi ve Apple yeni telefonlarını tanıttı


 

Apple Eylül Etkinliği, Apple kullanıcılarının olduğu kadar, kullanıcısı olmayanın da merakla beklediği etkinliktir. Apple her zaman yeni telefonunu bir önceki ile karşılaştırarak detaylandırır ve "Şimdiye Kadarki En İyi iPhone'u" tanıtır. Bugün de canlı bloglama ile sizlere aktardık, Apple yeni telefonları iPhone 11iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'i tanıttı.

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max, 3. kamerası ile sosyal medyada hicivle yoğrulsa da bu etkinlikte oldukça dikkat çeken bir detay vardı. Roma rakamlarından vazgeçen Apple, ürün gamında ilgili ismi sahiplenen ürünü ilk defa tamamen değiştirdi. Daha detaylandırmak gerekirse yıllarca biz iPhone'un yeni numarasını ve yeni numara ile devam eden S serisini gördük. Her biri, bir önceki cihazın gelişmiş versiyonuydu. En kolay tabirle iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s diye devam eden seride Apple zaman zaman daha uygun modelli ürünleri de serilerine ekledi: örnek vermek gerekirse iPhone 5c ve geçtiğimiz yıl iPhone Xs serisi ile gelen iPhone Xr. Ama hiçbir zaman bu modeller ana ürün sayısını sahiplenmedi.

Bugünse bambaşka bir ürün serisi ile Apple karşımızda. Normalde iPhone Xs'in devamı olarak iPhone 11'i bekleyen kullanıcılar, iPhone Xr'ın devam nesliyle karşı karşıyalar. Kullanıcılardaki yeni ürün gamı algısını değiştirmek isteyen Apple'ın bu yönde şüphesiz ki itici gücü düşen iPhone satışları. Bunca yıldır yarattığı bilinçle birlikte kullanıcılar, iPhone Xr'ın yeni modelini değil iPhone Xs'in yeni modelini iPhone 11 olarak bekliyorlardı ama iPhone 11 artık Apple'ın daha uygun fiyatla sunduğu telefonların serisi.

12.09.2019

kalitelisatis.com               Destek                           
Hakkımızda                            Yeni üyelik                                    
İletişim Bilgileri                      Üye girişi
Bizden haberler                 Bayi olmak istiyorum
                                               Ödeme yöntemleri
             Sosyal Medyalarda Biz!                       Youtube Kanalımız
                                                                               
                                                                  
        
                       

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.